İzmir IPL (Foto Epilasyon) Kursu

Kurum Onaylı Sertifika

Ayrıcalıklı Eğitimle Tanışın

Farkı Yakalayın

Güzellik ve estetik bir meslek olarak hata kaldırmayacak bir alandır. Eğitimin kalitesi ve içeriği son derece önemlidir.  Sadece yetenekle devam edilemeyecek bu sektörde yeteneğinizi profesyonel bir eğitimle tamamlamanızı ve sizlere vereceğimiz Kurum onaylı sertifikalarla sektördeki yerinizi almanızı sağlayacağız. Profesyonellik ve kariyerde başarı sunan Kozmetra Özel KOZ AKADEMİ üyesi olmak sektörde bir ayrıcalıktır.

Hollanda merkezli Kozmetra Dermoclinc akademi merkezlerinde; yurt dışı eğitimli uzman öğretim kadrosu ile cilt bakımı ve anatomi eğitiminde yeni bir dönem başlıyor.

Kozmetra Koz Akademi öğrencileri Teori ve ağırlıklı pratik eğitimleriyle tamamlanacak olan IPL (Foto-Epilasyon) eğitiminin ardından kurs bitiminde 2 sertifika almaya hak kazanacaklardır: 1- Ürün Eğitim, 2-Cihaz Kullanım Sertifikası

Akademi öğrencileri Bu kurstan mezun olmalarının ardından Hastane ve Cliniclerde, 5* otellerin SPA bölümlerinde, Kozmetik Zinciri Dev Firmalarda, Güzellik Salonlarında görev alabileceklerdir.

Kozmetra Koz Akademi öğrencileri bir sertifikadan daha fazlasına sahip oluyor. Alınan eğitimler sayesinde, bilgilerle donanmış kalifiye kişiler olarak sektöre hazır hale geliyorsunuz. Hep daha iyisini arayanlar için Kozmetra Koz Akademi

Neden Kozmetra Koz Akademi ?

  • Avrupa Birliği standartlarında, alanında uzman akademik bir kadroyla çalışıyoruz.
  • Sektörde yıllardır AVRUPA ve TÜRKİYE arasında köprü görevi gören dermokozmetik bir firmanın bütünleşik tecrübesinden faydalanacaksınız.
  • Başarıyla mezun olduktan sonra da desteğimizi esirgemiyor ve sektörde karşınıza çıkabilecek her türlü probleminizle yakından ilgileniyoruz.
  • Sertifikaların bakanlık tarafından güncelleme istenmesi durumunda sizi yarı yolda bırakmayarak, ek hiçbir ücret almadan sertifikalarınızı güncelliyoruz.
  • Derslerinizi Avrupa Birliği standartlarındaki ferah uygulama ve teorik sınıflarımızda alma imkanı sunuyoruz..
  • Akademimizden başarıyla mezun olan  öğrencilerimize kliniklerde, güzellik merkezlerinde, kurumsal otellerde, eczanelerde, dermokozmetik ve kozmetik satışı yapan kurumsal firmalarda işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.
III. INTERNATİONAL WORLD QUALİTY SUMMİT KAPSAMINDA FİRMAMIZ DÜNYA KALİTE ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLMUŞTUR.

Sizi Arayalım

Detaylı Bilgilendirme İçin Uzmanlarımız Sizinle İrtibata Geçsinler

Kurs Bitiminde

Nelere Sahip Olacaksınız ?

IPL EĞİTİMİ SONRASI HANGİ SERTİFİAKALARA SAHİP OLACAKSINIZ ?

Öğrenciler kurs bitiminde 2 sertifika alacaktır. (Ürün Eğitim ve Cihaz Kullanım Sertifikaları)

SERTİFİAKALAR SADECE TÜRKİYE’DE Mİ GEÇERLİ OLACAK ?

Kurs bitiminnde alınan sertifikalar Türkiye ile birlikte yurt dışında da geçerli olacaktır.

IPL EĞİTİMİ SONRASI NERELERDE ÇALIŞABİLİRİM ?

Bu kurstan mezun olan öğrenciler Hastane ve Cliniclerde, 5* otellerin SPA bölümlerinde, Kozmetik Zinciri Dev Firmalarda, Güzellik Salonlarında görev alabileceklerdir.

PROGRAM KAPSAMINDA ALINACAK DERSLER

IPL NEDİR
KIL ANATOMİSİ
IŞIĞIN ÖZELLİKLERİ
DALGA BOYU
DOZ NEDİR
TRT NEDİR
CİHAZI TANIMA
GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
UYGULAMA ÖNCESİ YAPILACAKLAR
UYGULAMA SONRASI YAPILACAKLAR
UYGULAMA VE PRATİK

0232 407 66 66

0 850 885 05 93

Ara (Bilgi Al)