İzmir Protez Tırnak Kursu

M.E.B ONAYLI

Ayrıcalıklı Eğitimle Tanışın

Farkı Yakalayın

Güzellik ve estetik bir meslek olarak hata kaldırmayacak bir alandır. Eğitimin kalitesi ve içeriği son derece önemlidir.  Sadece yetenekle devam edilemeyecek bu sektörde yeteneğinizi profesyonel bir eğitimle tamamlamanızı ve sizlere vereceğimiz MEB onaylı sertifikalarla sektördeki yerinizi almanızı sağlayacağız. Profesyonellik ve kariyerde başarı sunan Kozmetra Özel KOZ AKADEMİ üyesi olmak sektörde bir ayrıcalıktır.

Kozmetra Koz Akademi Avrupa’dan aldığı deneyimi sizlerle buluşturuyor. Hollanda merkezli Kozmetra Koz Akademi merkezlerinde; son sistem cihazları ve yurt dışı eğitimli uzman öğretim kadrosu ile Protez Tırnak eğitiminde yeni bir dönem başlıyor.

Kozmetra Koz Akademi öğrencileri Teori ve ağırlıklı pratik eğitimleriyle tamamlanacak olan PROTEZ TIRNAK eğitiminin ardından kurs bitiminde M.E.B onaylı sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Özel KOZ Akademi Protez tırnak kursu bir an önce iş sahibi olmak isteyen kişiler için mantıklı bir tercih olacaktır. Öğrenciler kısa sürede protez tırnak eğitimini alıp güzellik salonları veya kuaförlerde çalışmaya başlayabilirler.

Kozmetra Koz Akademi öğrencileri bir sertifikadan daha fazlasına sahip oluyor. Alınan eğitimler sayesinde, bilgilerle donanmış kalifiye kişiler olarak sektöre hazır hale geliyorsunuz. Hep daha iyisini arayanlar için Kozmetra Koz Akademi

Neden Kozmetra Koz Akademi ?

  • Avrupa Birliği standartlarında, alanında uzman akademik bir kadroyla çalışıyoruz.
  • Sektörde yıllardır AVRUPA ve TÜRKİYE arasında köprü görevi gören dermokozmetik bir firmanın bütünleşik tecrübesinden faydalanacaksınız.
  • Başarıyla mezun olduktan sonra da desteğimizi esirgemiyor ve sektörde karşınıza çıkabilecek her türlü probleminizle yakından ilgileniyoruz.
  • Sertifikaların bakanlık tarafından güncelleme istenmesi durumunda sizi yarı yolda bırakmayarak, ek hiçbir ücret almadan sertifikalarınızı güncelliyoruz.
  • Derslerinizi Avrupa Birliği standartlarındaki ferah uygulama ve teorik sınıflarımızda alma imkanı sunuyoruz..
  • Akademimizden başarıyla mezun olan  öğrencilerimize kliniklerde, güzellik merkezlerinde, kurumsal otellerde, eczanelerde, dermokozmetik ve kozmetik satışı yapan kurumsal firmalarda işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.
III. INTERNATİONAL WORLD QUALİTY SUMMİT KAPSAMINDA FİRMAMIZ DÜNYA KALİTE ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLMUŞTUR.

Sizi Arayalım

Detaylı Bilgilendirme İçin Uzmanlarımız Sizinle İrtibata Geçsinler

Genel Bilgiler

Kursumuz Hakkında

Protez tırnak uygulamaları

Protez tırnak uygulamasında tırnağın üzerine çeşitli jeller sürülerek yeni bir tırnak oluşturmaktadır.

Özel KOZ Akademi Protez tırnak kursu bir an önce iş sahibi olmak isteyen kişiler için mantıklı bir tercih olacaktır. Öğrenciler kısa sürede protez tırnak eğitimini alıp güzellik salonları veya kuaförlerde çalışmaya başlayabilirler.
Protez tırnak eğitiminin süresi kişinin yeteneğine göre değişim göstermektedir. Kişinin konuya yeteneği mevcut ise kısa sürede protez tırnak eğitimini alarak  iş hayatına atılabilir. Daha önce manikür pedikür yapan kişiler protez tırnak eğitimini kısa sürede alabileceklerdir. Bunun sebebi protez tırnak eğitiminin ilk derslerinin tırnak yapısı ve tırnak şekillendirme olmasıdır. Bu işin en ince ayrıntısına kadar öğretilip, protez tırnak uygulamalarının çok iyi yapılır hale gelmesi asıl hedefimizdir.

PROGRAM KAPSAMINDA ALINACAK DERSLER

Tırnak yapısı ve anatomisi
• Tırnak Şekilleri ve şekillendirme
• Protez Tırnak Malzeme ve Ekipmanları
• Jel Sistem
• Akrilik Sistem
• Protez Tırnak Uygulamaları
• Müşteri ile iletişim ve diksiyon

Özel KOZ Akademi Protez Tırnak Kursu eğitiminin sonunda yapılacak sınavlarda başarılı olan adaylara MEB onaylı sertifika verilmektedir.

0232 407 66 66

0 850 885 05 93

Ara (Bilgi Al)